Hydrocabin Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çağrı Merkezi Numarası 4441204

Hydrocabin Musteri Hizmetleri Cagri Merkezi Iletisim Telefon Numarasi
Tuş seçenekleri aşağıdaki gibidir;

Tuş Seçenekleri:

Hydrocabin Hakkındaki Yorumlar :

 • Emine akgül

  2015 haziran ayında yeni taşıncağım eve koçtaștan 90x90 ebatında duşakabin aldım. Almaz olaymıșım her tutuğumuz parçası elimizde kaldı resmen 2yıl allah tan garantisi vardı gelip yaptılar. 2yılda kaç kere usta geldi parçalar kırılıyor silikonlar sararıyor resmen nefret ettim. Șuan garantisi bitti ve șampunlık rafları diye bișey kalmadı hepsi kafamıza uçtu resmen. Yanı diyeceğim oki sağlam ürün üretin be kardeșim insanların parası bukadar değersiz olmamalı șimdi internet ten fellik fellik yedek parça arıyorum

  24.09.2018

 • Halidun Aykar

  Bir sene once tekzenden aldiğım duşa kabini (yazlığa aldim) busene kullanacaktım fakat arızaların dolayı kullanamıyorum.tekzenden servisin cobanoğlu yapı olduğunü öğredim iletişim kurdum ariza kaydı yaptırdim on gün sonra servis gelicek diye gün verildi malesef gelmedi telefon ediyorum ama telefonu acan yok bir cep numarası var arıyorum uluslar arasında diyor ve otamatik devreye giriyor numara kullanılmamaktadır diyor bana yardımcı olursanız sevinirim buradanda cevap cıkmazsa yasal haklarımı kullanacağimdan hiç şüpeniz olmasın

  12.09.2018

 • Recep UĞUZ

  TEKZEN Konya 'dan HydroCabin Yelken Model 90x90 duşakabin aldım sabit camın bir tanesi kırıldı yenisini nasıl alabilirm.? (TEKZEN Müşteri hizmetleri bizde yok dedi)

  05.06.2018

 • Ahmet turan ateş

  Bir ay önce edirne tekzenede hydrocabin aldım. Beş yollu olarak özelliği vardı ancak batarya dört yollu çıktı. Beş yollu batarya ile degistirilecektu ancak daha henüz gelemedi. Yardımcı olursanız memnun olurum.

  29.01.2018

 • Ümit cengiz

  100×100 kompakt sistemini alalı 4 ay olMadı 2 aydır 4 yollu musluk su kaçırmakta ve 2 aydır ben müşteri temsilcisi olacak Süheyla hanima watsap yoluyla olsun yada arama yoluyla olsun musluğu kargo yaptıramadim yada bi teknik personel hizmeti alamadım Hidro Cabin src yapı yetkilileri neden sattığını z malın arkasinda durmuyorsunuz müsterinizi neden mağdur ediyorsunuz dünyanın parasini verip compact sistem aldık kullanamıyoruz legendemi yıkanalim sizce.

  28.12.2017

 • Mehmet ölçek

  7-8 yıl önce bende hidrocabin marka duşakabin aldım Koçtaş’tan rayları kırıldı 4 sene önce piyasada yokmuş bulamadım. Şimdi de arkada bi parçası kırıldı arıyorum parçaları bulunmuyor.

  16.12.2017

12

Hydrocabin Hakkında Yorum Ekle :

555
❱❱